+

Hotel dla psa – co warto przygotować pupilowi?

09.01.2020

Na mapie turystycznej wciąż przybywa hoteli, w których można przenocować razem ze swoim czworonogiem. Nie zawsze jednak istnieje możliwość zabrania pupila ze sobą.

Czytaj więcej

Aktywność fizyczna psa zimą

02.01.2020

„Pogoda taka, że i psa nie wygonisz…” – to jedno z ludowych powiedzonek, stosujące się jednak raczej do właścicieli czworonogów, a nie ich samych.
Tymczasem to niezupełnie tak wygląda. Muszą być wyjątkowo niesprzyjające warunki atmosferyczne, żeby nie wyjść z psem na spacer, a to zdarza się bardzo, bardzo rzadko.

Czytaj więcej

Jak pomóc psu w Sylwestra?

19.12.2019

Noc, na którą większość z nas czeka z niecierpliwością, może być koszmarem dla naszych czworonożnych pupili. Głośne fajerwerki, efekty świetlne i zapach spalenizny działają stresująco nie tylko na zwierzęta dziko żyjące, ale też domowe. Już teraz warto zastanowić się jak pomóc psu przetrwać Sylwestra.

Czytaj więcej

Zadbaj o to, by Twemu psu nie brakowało ruchu!

08.09.2019

Dzięki aktywności fizycznej pies ma prawidłowo rozwinięte mięśnie, stawy i kości. Spala też kalorie, co uwalnia energię z organizmu. Ruch jest niezbędny dla jego zdrowia, ale pamiętajmy o tym, że jego porcja jest uzależniona od wieku pupila, a także rasy jaką reprezentuje. Niektóre rasy psów potrzebują więcej aktywności, inne mniej.

Czytaj więcej

Jak pomóc pupilowi oswoić się w nowym miejscu podczas wakacji?

14.06.2019

4 wskazówki, które podpowiedzą jak pomóc oswoić się pupilowi w nowym miejscu, aby pobyt podczas wakacji był dla psa ekscytujący:

Czytaj więcej

Czy wiesz, jak podróżować z psem pociągiem?

14.06.2019

Aby podróż pociągiem z pupilem przebiegła przyjemnie, warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

Czytaj więcej