+
Dolina Noteci Superfood

Dolina Noteci Superfood

Superżywność dla psów

 

Czy wiesz, które składniki w karmie dla zwierząt określane są jako superfood? Twój pies je pokocha!

 

Superfood to żywność, która dostarcza zwierzakowi substancje odżywcze w minimalnie przetworzonej, wysoko przyswajalnej formie. Mokra karma dla psa Dolina Noteci Superfood to przede wszystkim starannie dobrane składniki, których zadaniem jest wzmacnianie kondycji i poprawa zdrowia oraz samopoczucia Twojego pupila. Wysoka procentowa zawartość mięsa doskonałej jakości sprawia, że pokarm ten doskonale sprawdzi się dla każdego dorosłego psa, bez względu na jego rozmiar czy rasę.

Dolina Noteci Superfood dla psa wykorzystuje wyłącznie nietypowe składniki mięsne. Dzięki temu jest odpowiednia dla potrzeb psów, które cenią sobie urozmaiconą dietę. Nie zawiera konserwantów i sztucznych dodatków, przez co nie obciąża układu pokarmowego i sprawdzi się w żywieniu zwierząt z nietolerancjami i alergiami pokarmowymi. Z kolei zawarte w niej naturalne dodatki zadbają o delikatny układ trawienny wrażliwych psów.

 

Jaki jest skład karm Dolina Noteci Superfood?

Karma dla psa Dolina Noteci Superfood to 80% składników mięsnych i produktów pochodzenia zwierzęcego z takich gatunków, jak: kangur, sarna, jeleń, kaczka, gęś, jagnięcina, wołowina czy cielęcina. Białko w tym przypadku jest bardzo dobrze strawne, nawet w 95%. Rzadko występujące w karmach mięsa zmniejszają ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Karma nie zawiera zbóż, które są zbędne w diecie psów, za to jest bogata w zdrowe dodatki. Siemię lniane, babka płesznik i juka Mojave stymulują pracę układu pokarmowego i ułatwiają regularne wypróżnienia. Drożdże piwne poprawiają kondycję skóry i wzmacniają odporność psa. Wodorosty morskie dostarczają nienasyconych kwasów tłuszczowych i przeciwdziałają stanom zapalnym. Omułek nowozelandzki pozytywnie wpływa na sprawność stawów i kości. Dodatek do karmy stanowi również kompleks starannie dobranych witamin i minerałów.

W linii Dolina Noteci Superfood dla psa znalazły się wygodne i poręczne saszetki 300 g, idealne dla mniejszych psów. Prócz tego dostępne są też puszki 400 g i 800 g. Dzięki nim żywienie dużego psa będzie o wiele łatwiejsze.