+

Piper Animals - karma dla psów


Piper Animals

Produkty marki Piper Animals powstały z myślą o Klientach, którzy w sposób szczególny dbają o swoich czworonożnych pupili. Karma dobrej jakości to przede wszystkim karma zawierająca w swoim składzie wysokiej jakości białko i tak samo dobrej jakości mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Taką karmą jest karma Piper Animals. Pracując nad jej składem zastosowano taki dobór składników białkowych, aby zawartość wszystkich aminokwasów była jak najwyższa. Ważne są też składniki węglowodanowe, które dostarczają energii niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesów trawienia białek i wchłaniania aminokwasów. Dzięki temu karma Piper Animals jest lekkostrawna i nie obciąża przewodu pokarmowego psa. Jest to idealna karma dla psów dorosłych, ponieważ:
pokrywa w 100% dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki mineralne i witaminowe,
– zapewnia prawidłowe zmineralizowanie kości i zębów,
– dba o prawidłowy przebieg procesów metabolicznych,
– dzięki zawartości kwasów tłuszczowych n-3 i n-6 utrzymuje w dobrej kondycji skórę psa.


Piper Animals Platinum Pure

Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej karmy dla Twojego Pupila, który ma alergię na białko wypróbuj Piper Animals Pure! Dzięki zastosowaniu jednego źródła białka, karma posiada cechy karmy zalecanej przy objawach nietolerancji lub alergii pokarmowych. Piper Animals Pure pokrywa w 100% dzienne zapotrzebowanie dorosłych psów na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminowe. Karma występuje w trzech wariantach smakowych, a każdy z nich posiada swoje cechy szczególne.


Piper Animals Junior

W linii Piper Animals znajdziecie też karmę opracowaną z myślą o szczeniakach i ich szczególnych potrzebach żywieniowych. Karma Piper Animals Junior gwarantuje prawidłowy i zrównoważony wzrost młodych psów.
W swoim składzie zawiera białko i wszelkie niezbędne aminokwasy, tak ważne w okresie dorastania młodego organizmu. Kwasy tłuszczowe z rodziny n-3 i n-6 regulują funkcje metaboliczne oraz regulują procesy zapalne i odpornościowe. Karma występuje w trzech wariantach smakowych.


Piper Animals Senior

Psy starsze i starzejące się mają szczególne potrzeby żywieniowe, dlatego bardzo ważne jest zapewnienie w ich diecie wszystkich składników odżywczych w postaci jak najbardziej przyswajalnej. Wszystkie niezbędne składniki zapewni im karma Piper Animals Senior. Pracując nad jej składem wzięto pod uwagę obniżone tempo procesów trawiennych i metabolicznych, zaś surowce dobrano tak, aby uwzględnić zmniejszone zapotrzebowanie na białko, składniki mineralne i substancje tłuszczowe, a zwiększone zapotrzebowanie na witaminy czy wybrane wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Karmy Piper Animals Senior mają w swoim składzie także dodatek oleju lnianego, który gwarantuje utrzymanie na prawidłowym poziomie nienasyconych kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6 przyczyniając się do regulacji procesów metabolicznych oraz utrzymania w dobrej kondycji skóry dorosłego psa. Zapewnia także utrzymanie prawidłowej mineralizacji kości. Karma występuje w dwóch smakach.