+
Piper Animals

Piper Animals

Zbilansowane żywienie na każdym etapie życia psa to podstawa, aby mógł się on czuć dobrze i zachować zdrowie na długo. To gwarancja, że pies pozostanie przy boku swojego opiekuna na wiele lat w doskonałej kondycji. Właśnie w celu dostarczenia wysokiej jakości pokarmu łatwego w podawaniu powstała karma Piper Animals.

Przygotowana w ramach marki Piper karma dla psa to żywienie oparte na wysokiej jakości składnikach. Starannie dobrane mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego dostarczają do diety psa lekkostrawnego białka. Pasujące do siebie aminokwasy białkowe są odpowiedzialne za większość funkcji w psim ciele. To dlatego polska karma dla psa Piper tak świetnie odżywia dorosłe czworonogi. W żywieniu psów istotne są przede wszystkim białka zwierzęce, bo to one trawią się lepiej niż roślinne i dostarczają większej ilości składników odżywczych. Różne rodzaje mięs wykorzystywane w produktach Piper Animals sprawiają, że opiekun łatwo może dopasować pokarm nie tylko do psich preferencji, ale również potrzeb.

Karma dla psów została przygotowana z dodatkiem węglowodanów, które stanowią źródło energii, niezbędnej przede wszystkim do procesów trawienia. Do karm wybrane zostały jedynie te składniki, które redukują ryzyko powstania alergii czy nietolerancji pokarmowych. Z kolei obecność składników mineralnych i witamin pomaga dbać o odpowiednią mineralizację kośćca i zębów i właściwy metabolizm. Dodatek kwasów tłuszczowych nienasyconych sprawia, że pies ma zdrową skórę i piękną sierść. Dzięki temu karma Piper jest idealna dla dorosłych psów.

Dzięki formie mokrej karmy produkty z tej linii doskonale sprawdzą się w żywieniu psów dorosłych, wyjątkowo wybrednych, które niechętnie piją i nie przepadają za suchą karmą. Liczne opinie opiekunów potwierdzają, że nawet najbardziej grymaszące nad miską psy chętnie zainteresowały się recepturami marki Piper. Karma dla psów dostępna jest dodatkowo w opakowaniach o różnych rozmiarach. To sprawia, że można dobrać wielkość puszki lub saszetki do rozmiarów psa oraz jego porcji żywieniowej.

Piper Animals Pure

Piper Animals Pure

Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej karmy dla Twojego Pupila, który ma alergię na białko wypróbuj Piper Animals Pure! Dzięki zastosowaniu jednego źródła białka, karma posiada cechy karmy zalecanej przy objawach nietolerancji lub alergii pokarmowych. Piper Animals Pure pokrywa w 100% dzienne zapotrzebowanie dorosłych psów na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminowe. Karma występuje w trzech wariantach smakowych, a każdy z nich posiada swoje cechy szczególne.

Piper Animals Junior

Piper Animals Junior

W linii Piper Animals znajdziecie też karmę opracowaną z myślą o szczeniakach i ich szczególnych potrzebach żywieniowych. Karma Piper Animals Junior gwarantuje prawidłowy i zrównoważony wzrost młodych psów.
W swoim składzie zawiera białko i wszelkie niezbędne aminokwasy, tak ważne w okresie dorastania młodego organizmu. Kwasy tłuszczowe z rodziny n-3 i n-6 regulują funkcje metaboliczne oraz regulują procesy zapalne i odpornościowe. Karma występuje w trzech wariantach smakowych.

Piper Animals Senior

Piper Animals Senior

Psy starsze i starzejące się mają szczególne potrzeby żywieniowe, dlatego bardzo ważne jest zapewnienie w ich diecie wszystkich składników odżywczych w postaci jak najbardziej przyswajalnej. Wszystkie niezbędne składniki zapewni im karma Piper Animals Senior. Pracując nad jej składem wzięto pod uwagę obniżone tempo procesów trawiennych i metabolicznych, zaś surowce dobrano tak, aby uwzględnić zmniejszone zapotrzebowanie na białko, składniki mineralne i substancje tłuszczowe, a zwiększone zapotrzebowanie na witaminy czy wybrane wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Karmy Piper Animals Senior mają w swoim składzie także dodatek oleju lnianego, który gwarantuje utrzymanie na prawidłowym poziomie nienasyconych kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6 przyczyniając się do regulacji procesów metabolicznych oraz utrzymania w dobrej kondycji skóry dorosłego psa. Zapewnia także utrzymanie prawidłowej mineralizacji kości. Karma występuje w dwóch smakach.