+

Każdy właściciel kota chce, aby jego pupil był zdrowy i zadbany. Jeśli też jesteś opiekunem mruczka – mamy dla Ciebie sprawdzone informacje, dzięki którym Twój kot będzie czuł się dobrze. Grunt to… edukacja, dlatego na naszym blogu znajdziesz kompendium wiedzy dot. istotnych, opartych na badaniach artykułów mówiących o tym jak dbać o swojego pupila w najlepszy sposób. Zastanawiasz się, w jaki sposób umilić pupilowi kontrolną wizytę u weterynarza? Sięgnij do naszych treści, które oparte są na wiedzy naukowej oraz doświadczonych kocich opiekunów. Jesteśmy przekonani, że wszystkie nasze wskazówki sprawią, że życie z czworonożnym przyjacielem będzie ciekawą przygodą.

Przeczytaj również nasze pozostałe artykuły o kotach!

Czy każdy może zostać lekarzem weterynarii?

09.06.2022

Lekarz medycyny weterynaryjnej to profesja, która powinna być wykonywany nie tylko z pobudek finansowych, ale przede wszystkim z pasji i miłości do zwierząt. Teoretycznie każdy może podjąć się tego fachu, jednak w praktyce nie wszyscy się do tego nadają.

Czytaj więcej

Otyłość – poważny problem wśród kotów dorosłych

09.09.2019

Otyłość jest coraz częściej diagnozowana u kotów dorosłych. Prowadzi do wielu schorzeń, wśród których najczęściej pojawia się cukrzyca typu II, choroby stawów, choroby o podłożu zapalnym.

Czytaj więcej