+

dolina noteci live

Dolina Noteci – miejsce pracy, miejsce rozwojuZakład produkcji karmy dla zwierząt Dolina Noteci w Polanowie szuka pracowników magazynowych i produkcyjnych. Warto zainteresować się pracą w tym Zakładzie, ponieważ posiada on jeden z najnowocześniejszych parków technologicznych w Polsce, a nawet w Europie. Co to właściwie znaczy, że firma posiada nowoczesny park technologiczny? To w wielkim skrócie zautomatyzowanie działań produkcyjnych i magazynowych.

Kogo szukamy?

Dobrze zaprogramowane maszyny wykonają część działań i przejmą pracę ludzkich rąk. Jednak czynniki ludzki w procesie produkcji jest nie pominięcia. Są działania, w których maszyna nie zastąpi człowieka. Dlatego Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci szuka pracowników, którzy wyróżniają się wysokim zaangażowaniem, sumiennością, dokładnością i takich, którzy mają ambicje do stałego doskonalenia się. Te cechy pozwolą im awansować w strukturze firmy. W Dolinie Noteci można zacząć karierę na stanowisku pracownika produkcyjnego, czy magazynowego, ale stanowisko brygadzisty jest także dostępne w ścieżce rozwoju zawodowego. To naprawdę jest możliwe! Potwierdza to fakt, że aż 95% kadry managerskiej w naszej firmie to ludzie, którzy awansowali wewnątrz firmy.

Jakie korzyści płyną z pracy w Dolinie Noteci?

Jest ich wiele. Na początek warto wspomnieć o zarobkach, które mogą rosnąć wraz z zaangażowaniem. Dobrze wykonana praca, powinna być dobrze nagradzana, dlatego poza podstawowym wynagrodzeniem dajemy naszym pracownikom możliwość otrzymania premii uznaniowej i kwartalnej. Przy ich wypracowaniu zarobki mogą sięgać, aż 30 zł za godzinę na rękę.

Rozwiń skrzydła

Aby dobrze wykonywać swoje obowiązki pracownik powinien stale się rozwijać, poszerzać swoje umiejętności i rozwijać talenty. Dolina Noteci daje taką możliwość poprzez Program Rozwoju Talentów Doliny Noteci – w naszej firmie będziesz stale podnosić swoje kwalifikacje, a koszty związane ze szkoleniami poniesiemy jako Pracodawca.

Bądź spokojny o swoje zdrowie dzięki pakietowi opieki medycznej

Ważne jest to, aby pracownicy cieszyli się dobrym zdrowiem. Firma Dolina Noteci, której zakład mieści się w Polanowie, także bardzo poważnie podchodzi do tematu dobrego samopoczucia i kondycji swoich pracowników. W lipcu tego roku producent przystąpił do pakietu medycznego dla firm. W trosce o całą kadrę i ich bliskich, Zarząd postanowił zatroszczyć się nie tylko o bezpieczeństwo w zakładzie pracy, ale także poza nim. Pracownicy mają do wyboru kilka pakietów, wśród których mogą zdecydować się na indywidualną opiekę medyczną, lub rozszerzoną na najbliższą rodzinę. Dzięki takiemu posunięciu mają szybki dostęp do kompleksowych konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Prywatna opieka medyczna to jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych benefitów pracowniczych.

Co zrobić, aby dołączyć do grona pracowników Doliny Noteci? Wystarczy wysłać swoje CV na adres rekrutacja-dnp@dolina-noteci.pl lub złożyć je osobiście w siedzibie firmy – Polanowo 27A obok Wyrzyska. Zrób pierwszy krok do zmiany swojego życia zawodowego na lepsze!