+

dolina noteci live

Zdrowie najwyższą wartością!„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz…” – tak zaczyna się fraszka Jana Kochanowskiego, którą zna chyba każdy. Ostatnie lata również przekonały sporą część Polaków, że ze zdrowiem nie ma żartów. Firma Dolina Noteci, której zakład mieści się w Polanowie, także bardzo poważnie podchodzi do tematu dobrego samopoczucia i kondycji swoich pracowników. W lipcu tego roku producent przystąpił do pakietu medycznego dla firm. W trosce o całą kadrę i ich bliskich, Zarząd postanowił zatroszczyć się nie tylko o bezpieczeństwo w zakładzie pracy, ale także poza nim. Pracownicy mają do wyboru kilka pakietów, wśród których mogą zdecydować się na indywidualną opiekę medyczną, lub rozszerzoną na najbliższą rodzinę. Dzięki takiemu posunięciu mają szybki dostęp do kompleksowych konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych i laboratoryjnych.

Prywatna opieka medyczna to jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych benefitów pracowniczych.

Lider rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce – Lux Med, może poszczycić się największą siecią placówek własnych na terenie kraju, a dzięki współpracy z licznymi przychodniami (ponad 1600), dostęp do ich usług jest bezproblemowy. Benefit jakim jest przyłączenie się do pakietu medycznego, to samodzielny wybór pracowników, którzy szybko przekonują się jak sprawnie i w prosty sposób może przebiegać proces rejestracji, konsultacje i badania. Przystąpienie do Lux Med-u daje również możliwość odbycia konsultacji on-line w każdym miejscu.

Dobre samopoczucie i zadowolenie pracowników jest niezwykle ważne dla Doliny Noteci, która ciągle poszukuje nowych rozwiązań zwiększających satysfakcję z pracy w firmie.