+

dolina noteci live

Dolina Noteci na wystawie psów w BytomiuW weekend 10-11.06.2023 r. na stadionie GKS Szombierki odbyła się XVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Bytomiu.

Po raz szesnasty miłośnicy psów i profesjonaliści z dziedziny kynologii spotkali się, aby podziwiać najpiękniejsze psiaki. W trakcie tego wydarzenia obecni byli sędziowie z różnych stron świata, którzy dokładnie oceniali zwierzęta. Ta wystawa była doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w hodowli i pielęgnacji psów. Ponadto, goście mieli możliwość nabyć akcesoria dla psów oraz produkty najwyższej jakości dla swoich czworonogów.

Nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu. Na stoisku prezentowaliśmy produkty znane i lubiane przez klientów, a także nowość w ofercie – karmę suszoną Dolina Noteci Superfood.

W ofercie posiadamy 8 smaków dla naszych dorosłych pupili i 2 smaki dla psich juniorów. Produkt ten został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów, owoców i warzyw. Dzięki delikatnemu suszeniu karma zachowuje jak najwięcej składników odżywczych pochodzących z surowców użytych do jej produkcji. Do wyprodukowania 100 g karmy wykorzystujemy aż 200 g świeżego mięsa i podrobów.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. To było niezwykle miłe spotkanie, podczas którego mogliśmy porozmawiać o naszych produktach i poznać Wasze wspaniałe psiaki.

Do zobaczenia na przyszłych wystawach!