+

dolina noteci live

XXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w KrakowieOkoło 2000 psów, ponad 200 ras, wystawcy z różnych krajów Europy, międzynarodowi sędziowie – tak w skrócie można podsumować XXVI Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która w dniach 22-23 czerwca odbyła się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

To wydarzenie zgromadziło nie tylko hodowców i ich wyjątkowe psy, których różnorodność wprawiała w zachwyt, ale także wielu miłośników czworonogów. Obecni byli również producenci karm, akcesoriów, suplementów, by zaprezentować szerszej publiczności swoje produkty.

Na stoisku Doliny Noteci można było zapoznać się z szeroką ofertą karm mokrych i zyskujących coraz większą rzeszę fanów – suszonych, m.in. Dolina Noteci Premium i Dolina Noteci Superfood. Była to również doskonała okazja do zaprezentowania nowości, czyli gryzaków naturalnych i treningówek pod marką Dolina Noteci. Za wypełnienie krótkiej ankiety odwiedzający otrzymywali próbki naszych produktów, by ich czworonogi mogły poddać je bezpośredniej ocenie 😉

Dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska.