+

dolina noteci live

Wyróżnienie w kategorii marka roku dla Doliny Noteci!Wyjątkowy wieczór, prestiżowa nagroda, jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń – tak w skrócie można opisać Galę Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych, która odbyła się 24 maja w warszawskim teatrze Mała Warszawa. Podczas tego eventu otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Marka Roku, za zbudowanie najsilniejszej polskiej marki karm dla zwierząt.

Laureaci nagród i wyróżnień zostali wyłonieni dzięki przeprowadzonemu przez redakcję „Media Marketing Polska” i firmę Kantar badaniu wśród 150 agencji z polskiego rynku. Wzięło w nim udział około 2500 marketerów wysokiego i średniego szczebla. Wyniki badania opublikowane zostały w raporcie na łamach magazynu Media Marketing Polska, a najbardziej wyróżniające się firmy i osoby na tle branży zostały nagrodzone podczas uroczystej gali.

Jesteśmy ogromnie dumni z tej nagrody! Znaleźliśmy się wśród takich firm jak 4F, Grupa Żabka, Sanofi, Dr Irena Eris, ING Bank Śląski i wielu znanych w branży agencji reklamowych i domów mediowych. 

To ogromny sukces, a przede wszystkim uhonorowanie wspólnej, codziennej pracy ponad 820 osób! To motywacja, by dalej się rozwijać i budować silną pozycję marki Dolina Noteci, nie tylko na polskim rynku.