+

dolina noteci live

Wilanów kocha zwierzaka – Dni Wilanowa z Doliną Noteci i Mille VigianiMiniony weekend należał do Wilanowa: duża scena, artyści tacy jak: Andrzej Piaseczny, Natalia Nykiel, Michał Szpak, Ania Karwan, gwiazda fitnessu: Anna Lewandowska i Krzysztof ‘Jankes’ Jankowski jako prowadzący, a do tego strefy: Vege, Sport i Zwierząt – tak królewska dzielnica Warszawy świętowała swoje dni.

Frekwencja i humory dopisywały, a idealna sobotnia pogoda pozwoliła w pełni korzystać z zapewnionych przez organizatorów rozrywek: kursu karate, treningu z Anną Lewandowską i koncertów.

Ale to nie wszystko. Na imprezie pojawiły się także gotowe do adopcji psiaki ze schroniska w Milanówku – tak urocze, że natychmiast skradły serca wszystkich jej uczestników. Wydarzenie to stanowiło świetną okazję do promowania akcji „Otwarci dla zwierząt” i oznajmienia wszystkim miłośnikom psów i kotów o przygotowaniu menu dla ich Pupili w sieci warszawskich restauracji (Mille Vigiani, Gruba Ryba, Trattoria Boccone, Thaisty, u Rysia, Zdrowa Konkurencja). Zachęcamy do odwiedzin Mille Vigiani na Wilanowie, a także pozostałych restauracji  wszystkich pasjonatów dobrego jedzenia. Zabierzcie ze sobą swoich pupili, gwarantujemy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.