+

dolina noteci live

Warszawski Dzień Zwierząt 2024Warszawski Dzień Zwierząt, który odbył się 26 maja w Multimedialnym Parku Fontann, jest jednym z ważniejszych wydarzeń w stołecznym kalendarzu. Tego dnia Podzamcze zamieniło się w miejsce, w którym królowały psy i koty, co podkreślało główną ideę tej inicjatywy – promowanie adopcji. Podczas wydarzenia obecni byli czworonożni przedstawiciele Schroniska na Paluchu, zarówno ci, którzy wciąż szukali domu, jak i te zwierzęta, które już znalazły swoje rodziny. Przygotowaliśmy dla nich specjalne wyprawki – torby z karmą i gadżetami.

Warszawski Dzień Zwierząt to obowiązkowe wydarzenie również w kalendarzu Doliny Noteci. Jak co roku, odwiedzający nasze stoisko mogli skorzystać ze strefy relaksu, wziąć udział w konkursach i animacjach oraz zasięgnąć porad żywieniowych od dr. Jacka Wilczaka. Każdy, kto odwiedził pawilony uczestniczących w wydarzeniu fundacji, otrzymał specjalny bon, upoważniający do odbioru darmowych próbek karm Dolina Noteci po wypełnieniu ankiety.

Nasze stoisko odwiedziło blisko 200 osób, co świadczy o dużej popularności i znaczeniu tego wydarzenia. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być jego częścią.