+

dolina noteci live

Warszawski Dzień Zwierząt 2022Po długiej przerwie do Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie wróciło największe w stolicy święto psów, kotów i innych domowych pupili. Warszawski Dzień Zwierząt został zorganizowany jak w poprzednich latach przez stołeczne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu oraz Dolinę Noteci.

To jedno z kluczowych wiosennych wydarzeń w stolicy odbyło się 22 maja, a prowadzącymi byli jak zwykle niezastąpieni Marzena Rogalska i Michał Olszański. Ideą tej inicjatywy jak zawsze była promocja świadomej adopcji, a także pozytywnych postaw wobec zwierząt domowych i wolnożyjących. Odwiedzający mogli uzyskać praktyczne informacje dotyczące adopcji psów i kotów ze schroniska, a także dowiedzieć się, jak wygląda codzienne funkcjonowanie placówki oraz jej potrzeby. Na miejscu obecnych było ok. 100 psiaków z „Palucha”. Możliwe było także zaczipowanie swoich czworonogów. Podczas pikniku odbył się także Zlot Czworonogów Adoptowanych ze schroniska, dla których Dolina Noteci przygotowała specjalne wyprawki w postaci wygodnych i pojemnych toreb wypełnionych gadżetami i pyszną zdrową karmą dla zwierząt.

Dolina Noteci, jako główny partner tego wydarzenia, przygotowała dla odwiedzających specjalną strefę, gdzie można było uzyskać profesjonalne porady specjalisty ds. żywienia zwierząt domowych – doktora Jacka Wilczaka, a za wypełnienie krótkiej ankiety otrzymać darmowe próbki produktów, w tym nowości w ofercie tego producenta – karmy suszonej Dolina Noteci Superfood. Co więcej, goście obecni na stoisku Doliny Noteci mogli skorzystać ze strefy relaksu, a na najmłodszych czekały liczne animacje i konkursy z nagrodami. Podczas tego wydarzenia nie mogło też zabraknąć wieloletniego Ambasadora Doliny Noteci –  Mistrza Świata Psich Zaprzęgów – Igora Tracza, który poprowadził prelekcję dla opiekunów psów lubiących aktywne spędzać czas ze swoim pupilem. Do zobaczenia za rok!