+

dolina noteci live

Warsaw Animals Days – lekcja przyrody dla miłośników zwierząt!Dolina Noteci kocha zwierzęta i wykorzystuje każdą chwilę, aby być bliżej nich! Wydarzenie Warsaw Animals Days to była trzydniowa impreza, na której zwiedzający mogli obejrzeć wystawy psów i kotów, pokazy agility, odwiedzić strefę behawioralną i dowiedzieć się, jak postępować ze swoim zwierzęciem, a także spotkać się z Nelą małą reporterką.

Impreza odbyła się w Ptak Warsaw Expo 7-9 kwietnia. W programie znalazły się m.in.: Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, pokaz psiej mody, spotkanie z Nelą małą reporterką oraz znaną behawiorystką zwierzęcą Anetą Awtoniuk, a także serię spotkań z behawiorystami czy weterynarzami dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć swoich pupili i dowiedzieć się, jak odpowiednio o nich zadbać!

Dolina Noteci pojawiła się jak zawsze ze swoim stoiskiem, po brzegi wypełnionym zdrową karmą dla psów i kotów. Każdy gość odwiedzający namiot otrzymał próbki produktów w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety. Firma uwielbia nagradzać psiaki, dlatego podczas wydarzenia przekazała nagrody na Wiosenne Zawody Agility! Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Igor Tracz – Mistrz Psich Zaprzęgów także zaszczycił odwiedzających swoją obecnością. Igor, którego sponsorem jest Dolina Noteci przygotował specjalny pokaz! Fani Igora mogli z nim porozmawiać, zadać kilka pytań.

Animals Days zgromadziło nie tylko psy i koty! Odwiedzający na własne oczy mogli zobaczyć pokazy motyli tropikalnych. Na terenie wydarzenia było Ministerstwo Motyli – czyli stoisko, po którym latało ponad 50 kolorowych, skrzydlatych owadów. Do atrakcji należały także okazy takie jak: modliszki, patyczaki, straszyki, żuki, pluskwiaki i wije. Warsaw Animals Days to była prawdziwa lekcja przyrody!