+

dolina noteci live

Warsaw Animals Days 2018Pracownicy Doliny Noteci uwielbiają zwierzęta i wykorzystują każdą chwilę, aby być bliżej nich!

Trzydniowe wydarzenie Warsaw Animals Days zgromadziło mnóstwo zwiedzających, którzy mogli obejrzeć wystawy psów i kotów, pokazy agility, odwiedzić strefę behawioralną i dowiedzieć się, jak postępować ze swoim zwierzęciem, a także spotkać się z Nelą małą reporterką!

Event odbył się w Ptak Warsaw Expo 6-8 kwietnia w Nadarzynie, a w programie znalazły się m.in.: Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, pokaz psiej mody, spotkanie z Nelą małą reporterką i alpakami oraz znaną behawiorystką zwierzęcą Anetą Awtoniuk. Dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć swoich podopiecznych i dowiedzieć się, jak odpowiednio o nich zadbać mogli odbyć serię spotkań z behawiorystami oraz weterynarzami.

Dolina Noteci pojawiła się ze swoim stoiskiem wypełnionym zdrową karmą dla psów i kotów. Każdy gość odwiedzający stoisko otrzymał próbki produktów w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety.

Targi Animals Days zgromadziły nie tylko psy i koty! Odwiedzający na własne oczy mogli zobaczyć najmniejsze kucyki świata rasy Falabella hodowli Katarzyny Plewki. Do atrakcji należały także okazy takie jak: świnki morskie oraz zwierzęta egzotyczne. Warsaw Animals Days to była prawdziwa lekcja przyrody!