+

dolina noteci live

W PAŹDZIERNIKU NA LICZNIKU PONAD TONA KARMY!Październik jeszcze się nie skończył, a u nas liczby mówią same za siebie. 1 300 kg naszej karmy trafiło już w tym miesiącu do potrzebujących zwierząt przebywających w schroniskach. Wszystko za sprawą Światowego Dnia Zwierząt, który przypada na 4 października, a także Dnia Kundelka obchodzonego w Polsce w minioną środę.🐾

Dzięki współpracy z @milabyli, naszą Ambasadorką, regularnie wspieramy KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie To ogromna radość dla nas widząc te wesoło merdające ogony na widok otwieranej puszki. Do Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie przesyłkę dostarczyliśmy osobiście. Poznaliśmy historię wielu zwierząt tam przebywających. To miejsce, w którym bezpieczną przestarzeń znalazło wiele kotów – ich liczba przerosła możliwości schroniska, dlatego jedno z biur stało się „kociarnią”.

Kudłaty Azyl-NesccaHotel w niewielkich Krzyżownikach to kolejne miejsce na mapie październikowych przekazań. Nasze wsparcie pomoże w codziennej opiece nad psimi seniorami i innymi potrzebującymi czworonogami, których historie chwytają za serce.🐾

Każde z tych miejsc prowadzone jest przez ludzi o wielkich sercach. Jednak potrzeby związane z opieką nad czworonogami również są ogromne. Dlatego cieszą nas akcje, takie jak ta przeprowadzona przez uczniów Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie. Po raz kolejny zorganizowali zbiórkę dla podopiecznych Stowarzyszenia Ratunek, Adopcja i bezpieczne Jutro w niewielkiej miejscowości Młotkówko. Sami również oferują swoje zaangażowanie i wolny czas jako wolontariusze.

Odwiedzamy wiele miejsc, w różnych rejonach. Widzimy, że skala potrzeb zazwyczaj jest ogromna. Dlatego cały czas promujemy akcję „Nie kupuj – adoptuj!”.

Zwróćmy też uwagę na to, by odpowiedzialnie podejmować decyzję o opiece nad czworonogiem.🐾