+

dolina noteci live

VIII Edycja Zabierz piesia do MiędzylesiaVIII bieg charytatywny „Zabierz psa do Międzylesia” odbył się 17 września w Międzylesiu. Celem tego wydarzenia było wsparcie schronisk dla bezdomnych zwierząt i zapewnienie im godnych warunków funkcjonowania. Uczestnicy mogli również przy tej okazji poznać zwierzaki do adopcji.

Dolina Noteci była sponsorem głównym tego wyjątkowego biegu. Na zwycięzców biegu na dystansie 5 i 10 kilometrów czekały nagrody, a dla wszystkich uczestników pakiety prezentowe w postaci próbek innowacyjnej karmy suszonej Dolina Noteci Superfood. Wszyscy, którzy brali udział w wydarzeniu mieli też okazję odwiedzić nasze stoisko, gdzie za wypełnienie krótkiej ankiety mogli otrzymać kod rabatowy na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Dodatkowo, aby wesprzeć czworonogi, przekazaliśmy schroniskom łącznie 300 kg karmy.

Jesteśmy wdzięczni za udział w tym wydarzeniu i możliwość wsparcia tak ważnej inicjatywy. Wierzymy, że nasza działalność pomoże poprawić życie wielu zwierząt i dać im szansę na znalezienie kochającego domu.

Bieg cieszył się ogromnym zainteresowaniem, w tej edycji pobiegło aż 260 osób. Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla naszych czworonożnych przyjaciół.