+

dolina noteci live

Dolina Noteci w „Pytaniu na śniadanie”!Poranny program „Pytanie na Śniadanie” emitowany w TVP2 każdego dnia realizuje różnego rodzaju felietony mające charakter poradnikowy. Prowadzący poruszają sprawy życia codziennego, w każdym odcinku omawiają interesujące tematy, o których dyskutują z zaproszonymi gośćmi oraz specjalistami z różnych dziedzin.

Cykl materiałów „Przyjaźń na Cztery Łapy” stworzony z Doliną Noteci pokazuje codzienne życie z czworonożnymi przyjaciółmi. Bohaterami są ambasadorzy marki Dolina Noteci. Aktorka Anna Dereszowska wraz ze swoją kotką Fredzią oraz psem Kevinem opowiedziała o aktywności psa w domowych warunkach, a także o kocich przyzwyczajeniach i humorach. Piosenkarz i autor tekstów Antek Smykiewicz – właściciel czterech kotów: Ozzy, Holi, Henia i Zosi zdradził, w jaki sposób wspiera swoje zwierzaki, by żyły razem w przyjaźni. Igor Tracz – wielokrotny mistrz Polski, Europy i Świata w wyścigach psich zaprzęgów oraz bikejoringu wraz ze swoimi wysportowanymi pupilami zorganizował pokaz psich zaprzęgów oraz opowiedział o tym, jak dbać o psy pracujące i uprawiające sport.

Codzienna dieta czworonożnych ambasadorów marki Dolina Noteci jest ustalana we współpracy z dr Jackiem Wilczakiem – ekspertem ds. żywienia zwierząt, który dba o to, aby była smakowita i urozmaicona. Podpowiada też w kwestiach odpowiedniej pielęgnacji oraz behawioru. Każdy może uzyskać taką specjalistyczną poradę, wystarczy skontaktować się przez formularz na stronie internetowej lub social media marki Dolina Noteci. Są tam również dostępne wszystkie felietony z udziałem gwiazd, ich pupili i doktora Jacka – zapraszamy do oglądania!