+

dolina noteci live

Pies Bobi pupilem miesiąca kwietniaPupilem miesiąca kwietnia został pies Bobi.

Metryczka psa

Rasa: Yorkshire Terrier
Wiek : 6 miesięcy
Waga : 1,8 kg
Ulubiona zabawka : Kłapouchy oraz słonik szarpak


Jak Bobi stał się częścią rodziny?
– Bardzo długo zastanawiałam się z mężem nad kupnem pieska, aż pewnego dnia wyświetl mi się w ogłoszeniach, mały, słodki misiu. Decyzja zajęła kilka sekund, zadzwoniliśmy i na drugi dzień Bobi był już w domu.

Kto wymyślił imię dla pupila? Co było inspiracją?
– Imię wymyśliłam ja, jakoś imię Bobi leżało mi na sercu, nie mam pojęcia dlaczego, co o dziwo, odbierając Bobiego, otrzymując jego metrykę urodzenia, gdy zobaczyłam że identyczne imię jest na niej, wiedziałam że jest dla niego idealne.

Jak wygląda Wasz ulubiony dzień?
– Nasz ulubiony dzień jest wtedy gdy świeci słoneczko i możemy iść na spacer, odkryć nowe miejsca, pospacerować, pobawić się na świeżym powietrzu.

Co zmieniło się w Pani życiu, od kiedy Bobi dołączył do rodziny?
– Odkąd Bobi dołączył do naszej rodziny, nasze życie stało się weselsze, myślę że on jest promykiem słońca który rozświetla mój dzień gdy jest gorszy. Daje mi ogromną radość i dużą dawkę miłości.

W jaki sposób rozpieszcza Pani swojego podopiecznego?
– Hmm, no ja się muszę przyznać że bardzo go rozpieszczam, Bobi dostaje dużo zabawek, kupuję mu również dużo przysmaczków. Dużo go przytulam, daje mu mnóstwo buziaków, bawię się z nim i oczywiście śpi też ze mną.

Opiekunowie psów i kotów, dzięki swoim pupilom, często doświadczają różnych przygód. Czy również Pani ma takie humorystyczne historie na swoim koncie?
– Każdy dzień z Bobim jest przygodą, nigdy nie wiadomo co się danego dnia wydarzy, co nas spotka lub zaskoczy.