+

dolina noteci live

Pomaganie przez gotowanie!W niedzielne popołudnie 10 września 2023 r. odbyła się dziewiętnasta edycja akcji Master Chef 4 Dogs na placu Kolegiackim w Poznaniu. Wydarzenie miało na celu wsparcie Schroniska Dla Zwierząt w Poznaniu. W zamian za przyniesienie darów dla bezdomnych zwierząt, goście mogli skosztować pysznych dań przygotowanych uczestników Master Chef.

Wśród partnerów akcji nie mogło zabraknąć Doliny Noteci, która przekazała 100 kg karmy dla psów i kotów przebywających w schronisku. Na stoisku Doliny Noteci goście mogli zapoznać się z produktami marki, a także dowiedzieć się o wyjątkowym produkcie – karmie suszonej Dolina Noteci Superfood.

Karma ta jest wytwarzana z surowców jakości human grade, co oznacza, że są one przeznaczone do spożycia dla ludzi. W procesie produkcji wykorzystuje się wyłącznie świeże mięso, podroby, owoce i warzywa. Każde 100 g karmy suszonej powstaje z aż 200 g mięsa, co sprawia, że jest ona wyjątkowo bogata w wartości odżywcze.

Dolina Noteci Superfood dostępna jest zarówno dla psów, jak i kotów, w kilku różnych smakach. Jej wysoka jakość i wartość odżywcza przyczyniają się do zdrowego i zrównoważonego odżywiania zwierząt.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Doliny Noteci. Dzięki Waszemu wsparciu możemy dalej pomagać bezdomnym zwierzakom przebywającym w schroniskach. Wierzymy, że taka współpraca przyczynia się do poprawy ich losu i znajdowania nowych kochających domów.