+

dolina noteci live

Pies Yunka sztukmistrzem miesiąca czerwcaSztukmistrzem miesiąca czerwca została Yunka.

Metryczka psa

Rasa: Maltańczyk
Wiek : 5 lat
Waga : 5 kg
Ulubiona zabawka : pluszowa małpka


Jak Yunka stała się częścią rodziny?
– Córce spodobały się te białe kulki. Długo nie myśląc kupiłyśmy ją i od razu się w niej zakochałyśmy.

Kto wymyślił imię dla pupila? Co było inspiracją?
– Moja córka ? Interesuje się k-popem i imię pożyczyła od członkini girlsbandu AOA – Yuny. Spodobało mi się to imię więc zostało.

Jak wygląda Wasz ulubiony dzień?
– Nasz ulubiony dzień zaczyna się bardzo wcześnie. Yunka budzi całując w mnie w ręce koło 8 rano. Wychodzimy na krótki spacer i wracamy na śniadanie. Yuna uwielbia biegać po lesie dlatego często wyjeżdżamy na takie wycieczki. Zawsze tam się wyszalej, wytarza w piachu, że trudno ją poznać ?. Po powrocie trzeba ją wykąpać co jest mniej lubianą częścią dnia dla nas i dla niej bo naprawdę tego nie lubi. Później dostaje jedzonko i zazwyczaj odpoczywa do późnego wieczora.

Co zmieniło się w Pani życiu, od kiedy Yunka dołączyła do rodziny?
– Dzięki Yunce w moim życiu jest dużo radości – jest bardzo kochanym pieskiem, lubi się przytulać ale też więcej obowiązków.

W jaki sposób rozpieszcza Pani swoją podopieczną?
– Często kupuję jej zabawki pluszowe w lumpeksie. Za każdym razem czeka na nową zabawkę ?.

Opiekunowie psów i kotów, dzięki swoim pupilom, często doświadczają różnych przygód. Czy również Pani ma takie humorystyczne historie na swoim koncie?
– Była historia jak byłam z nią na spacerze. Byłyśmy akurat przy krzakach. Nie zauważyłam i Yunka wpadła na pomysł by się wytrzać. Na nieszczęście było to ?. Do domu było daleko i musiała przez miasto przejść śmierdząca. Na drodze niestety spotkałyśmy ludzi którym sie bardzo podobała bo była „nakrapiana” i bardzo chcieli pogłaskać. Na szczęscie udało nam odejść przed tragedią.