+

dolina noteci live

Najważniejsi są ludzieDNP Sp. z o.o. w Polanowie to jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcji karmy dla zwierząt w Euro­pie, nawet na świecie, a to wszystko nie tylko dzięki zautomatyzowaniu działań produkcyjnych i magazyno­wych, ale głównie z uwagi na czyn­nik ludzki, który jest nie do pominię­cia. Są działania, w których maszyna nie zastąpi człowieka, dlatego Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci aktywnie wspiera i motywuje swoich pracowników. Producent jest bowiem świadomy tego, iż wysoka produkcyjność i sukces przedsiębiorstwa wynikają nie tylko z dobrego zarządzania, a przede wszystkim z umiejętności i elastyczności pracowników.

Program poleceń pracowników

Na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro pracownika. Wśród najpopu­larniejszych świadczeń pozapłaco­wych firmy znajduje się program poleceń pracowników. W dobrym zespole pracuje się lepiej, dlatego firma zachęca swoich pracowników do tego, aby polecali pracę w Zakła­dzie swoim znajomym. Między innymi dzięki poleceniom pracowni­cy mogą sami tworzyć atmosferę pracy. Pracownik wynagradzany jest dodatkowo nagrodą w wysokości 1 OOO zł, jeśli kandydat z jego polecenia przejdzie pomyślnie rekrutację i zostanie zatrudniony w firmie.

Szkolenia

Aby motywacja pracownika była sprawą oczywistą, Dolina Noteci stawia na rozwój – to kolejna kwestia mająca wpływ na motywowanie pracowników. Mają oni możliwość wzięcia udziału i podniesienia swoich kwalifikacji w szkoleniach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny

Zdrowie i bezpieczeństwo są kluczo­wymi elementami pracy, dlatego osoby zatrudnione w Dolinie Noteci, jak i ich bliscy, mogą korzystać z atrakcyjnych warunków grupowego ubezpieczenia na życie. Firma zapewnia prywatną opiekę medycz­ną zarówno dla nich samych, ale także ich rodzin. Pakiety medyczne obejmuje pełną profilaktykę, lecze­nie ogólne, specjalistyczne – szybko i bez komplikacji. W procesie zatrud­nienia wszystkie formalności medyczne realizowane są przez Dział Kadr – wystarczy tylko stawić się na wizytę u lekarza medycyny pracy.

Chcesz dołączyć do grona pracowników Doliny Noteci?

Nie musisz wysyłać swojego CV! Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz SMS na nr 667 984 644 lub wypełnisz formularz kontaktowy.

Jeśli już masz przygotowane swoje CV, możesz je wysłać na adres: rekrutacja@dolina-noteci.pl