+

dolina noteci live

Milenka memem miesiąca listopad 2021Memem miesiąca listopad została Milenka.

Metryczka kota

Rasa: europejska
Wiek : 5 latek
Waga : 3,5/4 kg (Milenka nie jest dużym kotkiem, jej waga związana jest z tym, ze przyjmuje sterydy, choruje na białaczkę szpikową?)
Ulubiona zabawka : wszystko, co nie powinno być ulubioną zabawką ? czyt. gumeczki do włosów, spinki, gumki recepturki (zdecydowany faworyt).


Jak Milenka stała się częścią rodziny?
-Została „adoptowana” razem ze swoją mamusią, na szczęście jej historia nie należy do smutnych, wcześniejszy dom także był dobrym domem.

Kto wymyślił imię dla pupila? Co było inspiracją?
-Imię już miała nadane, dlatego nie ma z nim związanych historii, ale… Milenka to piękne imię, kojarzy się z „Miła” a to prawie jak miłość. Btw. Milenka to starsza siostra Pierożka, który z kolei swoje imię otrzymał w domu, a imię wiąże się z jego uszkami „jak pierożki” ?

Jak wygląda Wasz ulubiony dzień?
-Nasz ulubiony dzień zaczyna się od „czółka” i od wspólnej pracy, kiedy pracuję zdalnie – ja przed laptopem, Milenka na kolanach albo… laptopie?

Co zmieniło się w Pani życiu, od kiedy Milenka dołączyła do rodziny?
-Od kiedy Milenka i jej Mama, Maja, są w Rodzince, na pewno jest znacznie więcej sierści wszędzie… Czasem mam wrażenie, że niebawem sama zacznę „odkłaczać”? a tak poważniej – jest więcej przyjaźni.

W jaki sposób rozpieszcza Pani swoją podopieczną?
-Jak rozpieszczam Milenkę? Jak każda mama swoje dziecko – kiedy wychodzę na zakupy to staram się rożne różności przynosić?

Opiekunowie psów i kotów, dzięki swoim pupilom, często doświadczają różnych przygód. Czy również Pani ma takie humorystyczne historie na swoim koncie?
-Jeśli chodzi o jakieś przygody to podejrzewam, że każdy Opiekun Kotka zbierał swoje ulubione kwiaty z podłogi albo biegał po domu i łapał rzeczy, które JESZCZE nie zdążyły spaść. Niebawem będziemy stroić choinkę i już wiem, kto najbardziej będzie cieszył się z tego powodu – na pewno nie Bombki?
Dodam tylko, odnośnie Jej choroby, że dzięki lekom funkcjonuje jak zdrowy Kotek, jest bardzo aktywna, tulaśna (bardziej, niż Mama Majka)