+

dolina noteci live

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w UniejowieW weekend 11-12 maja 2024 roku odbyła się 30. jubileuszowa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Uniejowie. Podczas tej dwudniowej imprezy, zorganizowanej przez łódzki oddział Związku Kynologicznego w Polsce, mieliśmy okazję podziwiać niemal 2 tysiące przedstawicieli 135 psich ras z całego świata. Na tak istotnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również Doliny Noteci. Na naszym stoisku prezentowaliśmy zarówno znane produkty, jak i nowości, w tym karmę suszoną Dolina Noteci Premium oraz przysmaki Dolina Noteci Training Treats i Dolina Noteci Natural Treats.

Karmy suszone Dolina Noteci Premium to niepowtarzalna linia produktów, która wyróżnia się doskonałym smakiem. Wyjątkowa metoda suszenia ciepłym powietrzem pozwala zachować wysoką wartość odżywczą i biologiczną wszystkich świeżych surowców wykorzystanych w produkcji.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ponad 140 wypełnionych ankiet. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i z niecierpliwością czekamy na kolejne wystawy, aby móc znów się z Wami spotkać i wspólnie celebrować miłość do czworonożnych przyjaciół.

Do zobaczenia wkrótce!