+

dolina noteci live

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych we WrocławiuW pierwszy weekend września w Hali Orbita we Wrocławiu odbyła się XVI Międzynarodowa Wystawa kotów  Rasowych.

Miłośnicy kotów i profesjonaliści z dziedziny felinologii spotkali się, aby podziwiać najpiękniejsze koty. W trakcie tego wydarzenia obecni byli sędziowie z różnych stron świata, którzy dokładnie oceniali zwierzęta. Ta wystawa była doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w hodowli i pielęgnacji kotów. Ponadto, goście mieli możliwość nabyć akcesoria dla kotów, zabawki oraz karmę.

Dolina Noteci również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku prezentowaliśmy produkty znane i lubiane przez klientów, a także naszą innowacyjną karmę suszoną Dolina Noteci Superfood.

W ofercie mamy 6 smaków karmy w tym dwa dla kotów po zabiegu sterylizacji. Produkt ten został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów i dodatków funkcjonalnych. Dzięki delikatnemu suszeniu karma zachowuje jak najwięcej składników odżywczych pochodzących z surowców użytych do jej produkcji. Do wyprodukowania 100 g karmy wykorzystujemy aż 200 g świeżego mięsa i podrobów.Dziękujemy  wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. To były niezwykle miłe spotkania, podczas których mogliśmy porozmawiać o Waszych milusińskich, radości jaką Wam dają na co dzień, a także o naszych nowościach produktowych i kwestiach żywieniowych.

Do zobaczenia ponownie na kolejnych wystawach!