+

dolina noteci live

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w GliwicachMiędzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Gliwicach odbyła się w dniach 21-22 października, na sali sportowo-widowiskowej. To wydarzenie przyciągnęło miłośników kotów z całego świata, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów z dziedziny felinologii.

Podczas wystawy doświadczeni sędziowie oceniali prezentowane zwierzęta, co stanowiło doskonałą okazję dla hodowców i opiekunów kotów do zapoznania się z najnowszymi trendami w hodowli i pielęgnacji czworonogów. Wiele stoisk oferowało akcesoria i zabawki dla zwierząt.

Nas także nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu. Na stoisku prezentowaliśmy produkty znane i lubiane przez klientów, a także innowacyjną karmę suszoną Dolina Noteci Superfood. Karma dla kotów jest dostępna w sześciu smakach, również dla tych po zabiegu sterylizacji. Jest to produkt stworzony wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów i dodatków funkcjonalnych. Karma jest suszona delikatnie ciepłym powietrzem, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych. Do produkcji jej 100 g użyto aż 200 g świeżego mięsa i wartościowych podrobów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dla nas było to niezwykle miłe spotkanie, podczas którego mogliśmy porozmawiać o naszych produktach i poznać Wasze wspaniałe koty.

Mamy nadzieję spotkać się z Wami ponownie na przyszłych wystawach!