+

dolina noteci live

Dolina Noteci na Master Chef 4 DogsW sobotnie popołudnie 24 września 2022 r. w Toruniu odbyła się osiemnasta edycja akcji Master Chef 4 Dogs.  Spotkanie odbyło się w Restauracji Piernicova, gdzie właścicielem i szefem kuchni jest Bartłomiej Witkowski – uczestnik Top Chef Polska (2014).

Wydarzenie miało na celu wsparcie Schroniska Dla Zwierząt w Toruniu.  Wystarczyło przynieść dary dla bezdomniaków, a w zamian najlepsi Szefowie i Szefowe kuchni częstowali gości pysznymi daniami.

Wśród partnerów tej szczytnej akcji nie mogło zabraknąć Doliny Noteci, która postanowiła ofiarować na ten cel 250 kg karmy dla psów i kotów, będących pod opieką schroniska.

Odwiedzając nasze stoisko, można było także zapoznać się z naszymi produktami, oraz otrzymać nowość  –  karmę suszoną Dolina Noteci Superfood.

Produkt ten został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów, owoców i warzyw.
100 g karmy powstaje z aż 200 g mięsa, a surowce wykorzystane do produkcji karmy suszonej są jakości „human grade”, co oznacza, że są też bezpieczne do spożycia przez ludzi.  Dostępny jest w wersji dla psów i kotów, w kilku smakach.

Dziękujemy wszystkim za spędzenie tego pięknego popołudnia w naszym towarzystwie!