+

dolina noteci live

Lokalne działania Doliny NoteciBierzemy udział w ogólnopolskich akcjach, pomagamy schroniskom w całej Polsce, jednak jednym z najważniejszych filarów naszej działalności jest wspieranie lokalnych organizacji i inicjatyw. W ostatnim czasie odwiedziliśmy kilka miejsc, by przekazać naszą karmę tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Wsparliśmy organizowaną przez Publiczne Przedszkole w Osieku nad Notecią zbiórkę dla schroniska w Bydgoszczy. Dzięki zaangażowaniu dzieci i ich rodziców do potrzebujących psów i kotów trafiło 150 kg naszych produktów, a także to, co udało się im się zgromadzić podczas trwania akcji. Z kolei pilskie „Miluszki” za sprawą uczniów szkoły podstawowej w pobliskim Kosztowie, otrzymały 100 kg karmy.

Nie mogliśmy przejść obojętnie również obok działań pracowników Urzędu Miasta i Gminy Miasteczko Krajeńskie. Na terenie oczyszczalni ścieków wygospodarowali przestrzeń i stworzyli bezpieczne miejsce dla znalezionych w okolicy porzuconych psów. Obecnie mają pod opieką 11 wspaniałych pupili, którzy szukają domu. Zanim jednak znajdą kochających właścicieli do ich misek trafią przysmaki od Doliny Noteci.

Cieszymy się, że los potrzebujących czworonożnych pupili nie jest Wam obojętny. A my zapewniamy, że możecie liczyć na nasze wsparcie!