+

dolina noteci live

Kot Russel pupilem miesiąca listopadaPupilem miesiąca listopada został Russel.

Metryczka kota

Rasa: kot europejski
Wiek : 1 rok
Waga : 3.9kg
Ulubiona zabawka : różdżka z piórkami


Jak Russel stał się częścią rodziny?
– Mój partner znalazł Russella w polu. Ktoś wyrzucił 3 koty z samochodu w wieku ok 2 miesięcy, niestety udało się złapać tylko jego. Nie bał się, nie uciekał. Decyzję podjęliśmy trochę spontaniczne ponieważ planowaliśmy właśnie pieska, ale jej nie żałujemy.

Kto wymyślił imię dla pupila? Co było inspiracją?
– Imię wymyślił mój partner, inspiracją był aktor Russell Crowe.

Jak wygląda Wasz ulubiony dzień?
– Nasz ulubiony dzień to dzień wolny kiedy możemy więcej czasu spędzać z naszymi futrzakami. Zawsze wtedy jest więcej czasu na zabawę, a Russell uwielbia się bawić, nigdy nie ma dosyć.

Co zmieniło się w Pani życiu, od kiedy Russel dołączył do rodziny?
– Zmieniło się sporo ponieważ w tym samym czasie pojawił się u nas piesek Roger. Musieliśmy dostosować się do nich. Wszystkie plany, wyjazdy, na początku były to też nieprzespane noce. Ale w naszym domu zagościło również dużo ciepłego futerka i przyjemnego mruczenia, które jest takim antystresorem po ciężkim dniu w pracy. Myślę też, że to iż zwierzaki pojawiły się przed pandemią pozwolilo nam łagodniej znieść zamknięcie w domu.

W jaki sposób rozpieszcza Pani swojego pupila?
– Russell jest rozpieszczany zarówno przekąskami, np. uwielbia różnego rodzaju pasty. Ale i zabawą. Zabawa daje mu tyle przyjemności. Kiedy wyciągamy różdżkę lub laser od razu odpala się mruczenie i inaczej świecą mu oczka.

Opiekunowie psów i kotów, dzięki swoim pupilom, często doświadczają różnych przygód. Czy również Pani ma takie humorystyczne historie na swoim koncie?
– Taką przygoda był dla nas udział Russella w programie o kotach. Dzięki temu mogliśmy być na planie i zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka.