+

dolina noteci live

Konsumencki Lider Jakości Grand Prix 2023 dla Doliny NoteciZostaliśmy uhonorowani tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości Grand Prix 2023! To jest wspaniałe zakończenie obfitującego w wiele sukcesów roku dla naszej firmy. Znaleźliśmy się w gronie 20 najlepszych marek wyłonionych spośród 700 kategorii poddanych badaniom. Zadecydował przede wszystkim głos Konsumentów. To ich opinie na temat najlepszych produktów i najchętniej wybieranych marek miały niebagatelny wpływ na wynik przeprowadzonych analiz rynku. Zaufanie Klientów kolejny raz potwierdziło, że od wielu lat jesteśmy liderem rynku dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów. Nasza marka jest postrzegana jako synonim bezpiecznego, zdrowego i opartego na wyselekcjonowanych składnikach żywienia dla psów i kotów.

O idei Grand Prix organizatorzy piszą tak:

Wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości – Grand Prix 2023 zdobyte ma za zadanie pokazać naszym czytelnikom, Waszym Klientom, iż polityka jakości prowadzona przez Państwa to polityka przemyślana, przynosząca konkretne wyniki w postaci  doskonałej oceny płynącej z rynku czego potwierdzeniem jest tak dobry wynik uzyskany nie tylko w tegorocznych badaniach Konsumencki Lider Jakości 2023.

Dziękujemy Redakcji, a przede wszystkim naszym Klientom, których zaufanie sprawiło, że znaleźliśmy się w tym wyjątkowym gronie!