+

dolina noteci live

Juka memem miesiąca stycznia 2022Memem miesiąca stycznia została Juka.

Metryczka kota

Rasa: mieszaniec, czarno-biały
Wiek : 7 miesięcy
Waga : 2,5 kg
Ulubiona zabawka : myszka, długopisy

Jak Juka stała się częścią rodziny?
-Juka została znaleziona pod blokiem, w którym mieszkamy. Miała wtedy ok. 2 miesięcy, ktoś ją wyrzucił. Miauczała 2 dni i zwabiliśmy ją na karmę.

Kto wymyślił imię dla pupila? Co było inspiracją?
-Imię wymyśliła moja córka, inspirując się imionami z Internetu.

Jak wygląda Wasz ulubiony dzień?
-Ulubiony dzień to wolny dzień. O 6 rano jest spacer z naszym psem. Następnie jest jedzenie – na szczęście wybredna nie jest. Potem pół dnia drzemki, następnie jedzenie i zabawy, skakanie po wysokościach. Po południu monitoring osiedlowy połączony z drzemką. Wieczorem jedzonko, chyba że coś jest ciekawego w telewizji, tak jak „Król lew”. Zabawy z psem i przed snem pora na głaskano na rączkach.

Co zmieniło się w Pani życiu, od kiedy Juka dołączyła do rodziny?
-Życie jest bardziej wesołe w domu. Działa jak antydepresant i antystres. Zapomniałam dodać, że Juka uwielbia mi towarzyszyć podczas gotowania. Cała rodzina się śmieje, że co dziś Juka gotuje.

W jaki sposób rozpieszcza Pani swoją podopieczną?
-Rozpieszczamy ją głaskając i wyszukując najlepsze jedzonko oraz zabawki.

Opiekunowie psów i kotów, dzięki swoim pupilom, często doświadczają różnych przygód. Czy również Pani ma takie humorystyczne historie na swoim koncie?
-Humorystyczna historia z Juką to oglądanie całego filmu „Król lew” oraz wchodzenie w różne miejsca typu kosz na pranie, pod prysznic lub do szafy.