+

dolina noteci live

I Bieg Pełnej Miski – SZUBIN 2023W niedzielę 3 września odbył się I Bieg PEŁNEJ MISKI w Szubinie.

Wydarzenie „Razem wybiegajmy tony karmy dla schroniska” zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie pod Egidą. Jest to organizacja non profit, która działa od 2019 roku na terenie miasta Szubin. Wspierają lokalne inicjatywy, angażując się w pomoc lokalnym schroniskom.

Celem imprezy było wybieganie jak największej ilości karmy dla schronisk.

Na starcie pojawiło się 200 uczestników, dzięki którym 1000 kg karmy trafiło do trzech wybranych przez zwycięzców schronisk: Schronisko CYWIL Rybowo 51, 62-130 Gołańcz, Schronisko Dla Zwierząt Toruń, Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy.

Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Doliny Noteci, która przekazała 300 kg wysokiej jakości karmy mokrej dla psiaków ze schronisk.

Dodatkowo postanowiła obdarować uczestników karmą suszoną Dolina Noteci Superfood.

W ofercie jest 8 smaków dla dorosłych pupili i 2 smaki dla psich juniorów. Produkt ten został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów, owoców i warzyw. Dzięki delikatnemu suszeniu karma zachowuje jak najwięcej składników odżywczych pochodzących z surowców użytych do jej produkcji. Do wyprodukowania 100 g karmy wykorzystujemy aż 200 g świeżego mięsa i podrobów.

Gratulujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom! Nasi PSIjaciele na pewno są wdzięczni za pomoc. ❤