+

dolina noteci live

Światowy Dzień Bezdomnych ZwierzątZ okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt Dolina Noteci zorganizowała akcję polegającą na przekazaniu 350 kg karmy dla zwierząt do Schroniska KTOZ w Krakowie w towarzystwie influencerki MilaByli.

Pomoc Schronisku w Krakowie to wyjątkowy projekt, który będzie kontynuowany przez Dolinę Noteci i MilęByli naszej nowej ambasadorki – która od wielu lat wspiera bezdomne zwierzaki. Ta wspólna akcja ma na celu pomoc czworonogom przebywającym w schroniskach. Chcemy, aby zwierzęta przebywające w schronisku miały bezpieczny tymczasowy dom, w którym będą karmione, leczone i chronione a Schronisko w Krakowie jest właśnie takim miejscem.

Akcja poruszyła ważne tematy dotyczące adopcji i ochrony psów i kotów.

Wszystko zostało zaplanowane w ramach szerszej inicjatywy prowadzonej przez Dolinę Noteci Care, która ma na celu poprawę warunków życia zwierząt przebywających w schroniskach i przytuliskach.

Działania prowadzone przez Dolinę Noteci pokazują, że los bezdomniaków nie jest obojętny i zwracają uwagę, jak dużo jest jeszcze do zrobienia.

Warto odwiedzić czworonożnych przyjaciół w schronisku, wyprowadzić ich na spacer, przytulić, a jeśli to możliwe – podarować im kochający dom i bezwarunkową miłość.