+

dolina noteci live

Dolina Noteci na wystawie w Lublinie!W weekend 10-11 grudnia 2022 r. na terenie Targów Lublin odbyła się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentowało się ponad 2 000 psów należących do 205 ras ze wszystkich 10 grup FCI. Zgłoszone czworonogi przyjechały do Lublina z 22 krajów. Ich zmagania oceniało 17 sędziów, w tym 9 sędziów zagranicznych.

Dolina Noteci również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku prezentowaliśmy produkty znane i lubiane przez klientów, a także nowość w ofercie –  karmę suszoną Dolina Noteci Superfood.

W ofercie posiadamy 8 smaków dla naszych dorosłych pupili, 2 smaki dla psich juniorów oraz 2 smaki dla dorosłych psów małych ras. Urozmaicony i wartościowy skład obejmuje 80% świeżego mięsa i podrobów. Pozostałe 20% stanowią świeże owoce i warzywa oraz dodatki funkcjonalne, zioła, witaminy i minerały. Dzięki delikatnemu suszeniu karma zachowuje jak najwięcej składników odżywczych pochodzących z surowców użytych do jej produkcji. Do wyprodukowania 100 g karmy wykorzystujemy aż 200 g świeżego mięsa i podrobów.

Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia na kolejnych wystawach.