+

dolina noteci live

Dolina Noteci z nagrodą SUPERBRANDS 2023 i tytułem KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2022Dwie prestiżowe nagrody po raz kolejny uhonorowały markę Dolina Noteci – Superbrands 2023 oraz tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2022.

Superbrands to wyróżnienie przyznawane za wyniki badań przeprowadzonych przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia oraz głosowania członków Rady Marek (40 specjalistów z branży marketingu, reklamy, PR, brandingu, strategii i badań). Głównym wyznacznikiem oceny jest dopasowanie działań do definicji Superbrands – „to marka, która osiągnęła najlepszą reputację w swojej dziedzinie. Oferuje klientom znaczące emocjonalne bądź fizyczne korzyści, których pragną i które rozpoznają̨. Korzyści te stanowią̨ o jej przewadze nad markami konkurencyjnymi.” Oznacza to, że to głos naszych Klientów miał niebagatelny wpływ na wyniki tych analiz. Tym cenniejsze jest to wyróżnienie, gdyż potwierdza, że Dolina Noteci to przede wszystkim najwyższej jakości karmy dla psów i kotów, oraz rzetelnie i profesjonalnie wykonana praca przy tworzeniu tych produktów.

Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2022 został przyznany Dolinie Noteci w dwóch kategoriach – Złote Godło dla karm dla kotów oraz Srebrne Godło dla linii karm dla psów. To plebiscyt, którego celem jest wyłonienie na podstawie badań konsumenckich najlepszych jakościowo marek, produktów dostępnych na polskim rynku. Konsumencki Lider Jakości realizowany jest przez redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego niezależnego dodatku dostępnego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

Istotne znaczenie w wyborze ma dostępność produktu, poziom ceny, design opakowania – różne aspekty decydują o sukcesie.

Ogromnie cieszą nas takie wyróżnienia – to potwierdzenie, że prowadzone przez nas działania umacniają naszą pozycję silnej, stabilnej, nieustannie rozwijającej się marki.