+

dolina noteci live

Dolina Noteci ponownie partnerem „Projektu Zima TVN”Zimowe dni także można spędzić z uśmiechem na twarzy, szczególnie, gdy Dolina Noteci wraz z TVN zaprasza na wędrówkę po zimowych kurortach! Organizatorzy, aż przez pięć tygodni, zapewnią moc atrakcji i ogromną dawkę pozytywnej energii.
Bezpłatna rozrywka z pewnością umili czas urlopowiczom – wyjątkowe lokalizacje w Województwie Dolnośląskim sprawią, że wiele osób będzie mogło bawić się razem z nimi. Trasa Projektu Zima:

  • 26-27.01 – Zieleniec Ski Arena
  • 2-3.02 – Karpacz Biały Jar
  • 9-10.02 – Ski Arena Szrenica Szklarska Poręba
  • 16-17.02 – Ski & Sun Świeradów – Zdrój
  • 23-24.02 – Czarna Góra Resort

Wszyscy uwielbiają niespodzianki, dlatego w Karpaczu można będzie spotkać się m.in. z Jankesem (znanym prezenterem radiowym) – ambasadorem marki Dolina Noteci. W Świeradowie Zdroju obecny będzie Igor Tracz – Mistrz Psich Zaprzęgów, który chętnie opowie o swoim zamiłowaniu do uprawianego sportu. W zimowym miasteczku, na stoisku Doliny Noteci czekał będzie również dr Jacek Wilczak – ekspert ds. żywienia, który z przyjemnością odpowie opiekunom zwierzaków na pytania dotyczące karmienia czy pielęgnacji. Dolina Noteci przygotowała także mnóstwo gadżetów, a dla najmłodszych uczestników mnóstwo rozwijających zabaw prowadzonych przez animatora.

Czekamy na wszystkich, którzy mają w planach zimowe szaleństwo. Urlop tylko z Doliną Noteci!