+

dolina noteci live

Dolina Noteci na XXV Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w KrakowieW weekend 08-09.07.2023 r. w Krakowie  odbyła się XXV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Wszyscy miłośnicy psów mogli podziwiać rasy znane i lubiane, ale także wyjątkowe i niespotykane na co dzień.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, na które przybyli sędziowie z różnych stron świata, oceniając zwierzęta zgodnie ze szczegółowo sprecyzowanymi wymaganiami. W ramach wystawy prezentowaliśmy nasze znane i cenione produkty, jak również – suszoną karmę Dolina Noteci Superfood.

Produkt ten jest dostępny w 8 smakach dla dorosłych psów oraz w 2 smakach dla małych ras i juniorów. Jego unikalność polega na tym, że powstaje wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów, owoców i warzyw, a następnie jest delikatnie suszony, by zachować jak najwięcej wartości odżywczych. Do wyprodukowania 100 g karmy używamy aż 200 g świeżego mięsa i podrobów.

Cieszymy się z licznego grona odwiedzających. Były to dla nas niezwykle miłe spotkania, podczas którego mogliśmy porozmawiać o naszych produktach oraz poznać wspaniałe psiaki i ich opiekunów. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie suszoną karmą Dolina Noteci Superfood.

Wierzymy, że sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom i nasze produkty przyniosą Waszym pupilom zdrowie, radość i smakowite doznania.

Czekamy na kolejne wystawy na których będziemy mieli okazję spotkać się z Wami. Do zobaczenia!