+

dolina noteci live

Dolina Noteci na Wystawie i Targach Zoologicznych ZOOPARK w LublinieKameleony, gekony, węże i pająki, jeże, surykatki, jeżozwierze, lemury, szczeniaki, konie i kuce, papugi, małpki, krajowa wystawa psów rasowych, międzynarodowa wystawa kotów, a nawet wyścigi wijów i ślimaków – to wszystko można było zobaczyć na jesiennej Wystawie i Targach Zoologicznych ZOOPARK, które odbyły się w Lublinie 7 i 8 października. Dla odwiedzających przygotowano dwie hale pełne zwierząt, wystaw, warsztatów, strefy zabaw i wielu innych atrakcji.

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło tłumy, zapełniając aleje parku już od godzin porannych. Rodziny, dzieci, młodzież i dorośli mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach edukacyjnych, które pozwoliły im lepiej poznać zwierzęta i ich naturalne środowisko.

Dolina Noteci na stoisku miała dostępne produkty, które są znane i lubiane przez Klientów. Odwiedzający mogli również zapoznać się z nowością w ofercie – karmą suszoną Dolina Noteci Superfood. Produkt ten jest dostępny zarówno dla psów, jak i kotów. Karma jest produkowana wyłącznie ze świeżego mięsa, wartościowych w diecie kotów podrobów i dodatków funkcjonalnych, a dzięki delikatnemu suszeniu zachowuje jak najwięcej składników odżywczych.

Podczas wystawy przedstawiciele firmy mieli okazję porozmawiać z gośćmi, którzy odwiedzili stoisko i zaprezentować im produkty.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia, które ZOOPARK a w planach i wierzymy, że będą one równie udane!