+

dolina noteci live

Dolina Noteci na LXVIII i LXIX Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie.W weekend 9-10 września 2023 roku na terenie Hali LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie odbyła się LXVIII i LXIX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.

Po raz sześćdziesiąty ósmy i sześćdziesiąty dziewiąty miłośnicy kotów i profesjonaliści z dziedziny hodowli spotkali się, aby podziwiać najpiękniejsze z kotów. W trakcie tego wydarzenia obecni byli sędziowie z różnych stron świata, którzy dokładnie oceniali zwierzęta. Ta wystawa była doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w hodowli i pielęgnacji kotów rasowych. Ponadto, goście mieli możliwość nabycia akcesoriów dla kotów oraz produktów najwyższej jakości dla swoich pupili.

Nas także nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu. Na stoisku prezentowaliśmy produkty znane i lubiane przez klientów – karmę suszoną Dolina Noteci Superfood oraz karmę mokrą. Produkt ten został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów, owoców i warzyw. Dzięki delikatnemu suszeniu karma zachowuje jak najwięcej składników odżywczych pochodzących z surowców użytych do jej produkcji. Do wyprodukowania 100 g karmy wykorzystujemy aż 200 g świeżego mięsa i podrobów. Karma mokra to dokładnie ta sama jakość – nie poddana obróbce termicznej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. To było niezwykle miłe spotkanie, podczas którego mogliśmy porozmawiać o naszych produktach i poznać Wasze wspaniałe kociaki.

Do zobaczenia wspólnie na przyszłych wystawach!