+

dolina noteci live

Dolina Noteci na INTERNATIONAL DOG SHOW (CACIB) w PoznaniuW weekend 5-6 listopada 2022 r. na terenie MTP w Poznaniu odbyły się dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych INTERNATIONAL DOG SHOW (CACIB).  

Wydarzenie zgromadziło osoby zawodowo związane z kynologią, ale również opiekunów i sympatyków zwierząt. Dwa dni można było nie tylko podziwiać najpiękniejszych przedstawicieli ponad 250 ras psów, ale również zaopatrzyć się w psie akcesoria i zdrową karmę.

Dolina Noteci również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku prezentowaliśmy produkty znane i lubiane przez klientów, a także nowość w ofercie –  karmę suszoną Dolina Noteci Superfood.

W ofercie posiadamy 8 smaków dla naszych dorosłych pupili i 2 smaki dla psich juniorów. Produkt ten został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa, podrobów, owoców i warzyw. Dzięki delikatnemu suszeniu karma zachowuje jak najwięcej składników odżywczych pochodzących z surowców użytych do jej produkcji. Do wyprodukowania 100 g karmy wykorzystujemy aż 200 g świeżego mięsa i podrobów.

Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie nas odwiedzili. Do zobaczenia na kolejnych wystawach.