+

dolina noteci live

Dolina Noteci na Gali Blix Awards w WarszawieJesteśmy niezmiernie dumni i chcemy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością. W środę 11 października odbyła się uroczysta gala Blix Awards, na której Dolina Noteci została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem w kategorii „Produkty dla Zwierząt”. To niezwykle ważne wydarzenie odbyło się w Warszawie w Hotelu Marriott.

W niezależnym badaniu przeprowadzonym przez renomowane instytucje – Kantar oraz BLIX, zebrano ponad 620 tysięcy opinii od konsumentów. To właśnie ich głosy zadecydowały o wyborze najchętniej kupowanych produktów w 88 kategoriach. W kategorii „Produkty dla Zwierząt” firma Dolina Noteci była bezkonkurencji!

Dla Doliny Noteci to nie tylko nagroda, ale przede wszystkim dowód na to, że produkty spełniają oczekiwania i zyskują uznanie. To sprawia, że każdego dnia specjaliści pracują, aby dostarczać pupilom karmę najwyższej jakości.

Chcemy serdecznie podziękować czworonożnym przyjaciołom, którzy są najlepszymi testerami i inspiracją do tworzenia coraz lepszych produktów.