+

dolina noteci live

Dolina Noteci na Dog&Cat Day 2022Warszawska edycja Dog Day & Cat Day przyciągnęła w kwietniowy weekend (9-10.04.2022) mnóstwo psich i kocich opiekunów. To impreza odbywająca się w Hali Gwardii, w samym centrum stolicy. Jest ona doskonale znana przez warszawskich zwierzolubów. Często goszczą na niej znani psi i koci celebryci. Odwiedzający Dog Day & Cat Day mogli zakupić upominki dla swoich podopiecznych: akcesoria, legowiska, gryzaki i naturalnie – smakołyki oraz karmę.

Kwietniowe wydarzenie było doskonałą okazją na wiosenne odświeżenie psiej szafy, dostępne były ręcznie wykonywane zabawki, piłki, smycze, szelki czy posłania dla pupili. Na podopiecznych, którzy potrzebowali wiosennej odnowy czekały stoiska groomerskie.

Dolina Noteci pojawiła się jak zawsze ze swoim stoiskiem, po brzegi wypełnionym zdrową i pyszną karmą dla psów i kotów. W zamian za wypełnienie krótkiej ankiety przy stoisku Doliny Noteci odwiedzający otrzymywali bezpłatne próbki karmy suszonej Dolina Noteci Superfood dla psa natomiast na kocich przyjaciół czekały próbki mokrej karmy Dolina Noteci Superfood.

Wydarzenia tego typu są wspaniałym miejscem spotkań, które pozwalają na wymianę doświadczeń, dają możliwość poznania polskich producentów i ich produktów. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!