+

dolina noteci live

Dolina Noteci po raz kolejny sponsorem Międzynarodowego Kongresu Medycyny WeterynaryjnejW dniach 17-20 listopada wybitni specjaliści medycyny weterynaryjnej zebrali się w Łodzi podczas XXX Międzynarodowego Kongresu Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt.  
To jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń w Polsce. W jednym miejscu zgromadzili się wykładowcy zarówno z kraju, jak i z zagranicy, by dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i podnosić dzięki temu kwalifikacje zawodowe lekarzy weterynarii – od warsztatów praktycznych, przez wykłady z wielu dziedzin medycyny, po seminaria, sympozja.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa, bo jubileuszowa – Kongres odbył się już po raz 30! Organizatorzy poza oprawą merytoryczną, zadbali również o profesjonalną strefę wystawienniczą, w której swoje produkty i usługi zaprezentowało wiele firm z branży zoologicznej. Dolina Noteci, jako Głównym Sponsor wydarzenia, promowała innowacyjne na rynku karmy suszone – Dolina Noteci Superfood, która może stanowić podstawę codziennego żywienia czworonoga, oraz dietę weterynaryjną marki 4Vets Natural, przeznaczoną dla dorosłych psów ze specjalnymi wymaganiami. Dzięki temu odwiedzający stoisko mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie żywienia psów, a także porozmawiać na ten temat z naszym wybitnym ekspertem – doktorem Jackiem Wilczakiem.

Dziękujemy Polskiemu Stowarzyszeniu Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt za świetną organizację, profesjonalizm oraz wkład w rozwój branży zoologicznej.