+

dolina noteci live

Dolina Noteci laureatem nagrody Superbrands!Ach, co to był za wieczór! W środę 8 listopada w warszawskim hotelu Sheraton Grand odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Superbrands 2023. Było to dla nas wyjątkowe wydarzenie, ponieważ znaleźliśmy się w gronie laureatów tego wyróżnienia. Na scenie, obok 27 przedstawicieli znamienitych marek, w imieniu całej firmy, czyli ponad 850 osób, statuetkę Superbrands odebrała Magdalena Ołowska, dyrektor ds. marketingu.

Laureaci nagrody Superbrands zostali docenieni zarówno przez konsumentów, jak i ekspertów z branży marketingu, reklamy, PR, brandingu, strategii i badań i wyłonieni na podstawie niezależnych badań przeprowadzonych przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. W badaniu wzięło udział ponad 3000 respondentów.

Głównym hasłem tegorocznej edycji były „Dobre Wybory”. Klienci docenili te marki, których produkty tworzone są w oparciu o zasady fair trade, czyli w zgodzie z prawami natury i prawami człowieka. Tym cenniejsze jest to wyróżnienie, gdyż potwierdza, że Dolina Noteci to przede wszystkim najwyższej jakości karmy dla psów i kotów oraz rzetelnie i profesjonalnie wykonana praca przy tworzeniu i promocji tych produktów.

Jesteśmy dumni, gdyż ta nagroda to potwierdzenie, że prowadzone przez nas działania umacniają naszą pozycję silnej, stabilnej, nieustannie rozwijającej się marki.