+

dolina noteci live

Dolina Noteci i „Kocimiętka” wspólnie propagują akcję adoptowania zwierząt„Kocimiętka” to kawiarnia dość nietypowa. Oczywiście, serwują tam aromatyczną kawę, pyszne domowe ciasta i obiady. Co więc wyróżnia ją spośród innych tego typu miejsc, których na pęczki w centrum Poznania?

To azyl dla bezdomnych i porzuconych kotów – obecnie w „hotelu” przebywa około 20-stu popularnych dachowców, towarzyszących gościom podczas picia „małej czarnej” czy delektowania się sernikiem. W specjalnie przystosowanej dla kotów sali, oprócz drapaków, legowisk czy wybiegu, znajdują się również kanapy, stoliki i fotele umożliwiające spędzanie czasu na tym, co koty uwielbiają, czyli drapaniu i głaskaniu, otoczenie ich miłością i zabawę. Misją właścicielek lokalu jest propagowanie idei adopcji zwierząt. Dzięki „Kocimiętce” od lipca ubiegłego roku, czyli od początku jej istnienia, nowy dom zyskało 101 kotów.

Z miłości do czworonożnych pupili, Dolina Noteci przekazuje wyprawki dla osób, które zdecydują się zaadoptować porzucone koty. Starter zawiera m. in. mokrą karmę, a także poradnik dla właścicieli kotów, z mnóstwem żywieniowych i behawioralnych tematów. Ale to nie wszystko… W trosce o obecnych i przyszłych podopiecznych „Kocimiętki”, chcemy zadbać o ich prawidłowe żywienie. Dlatego też nasze produkty, pokrywające zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, regularnie będą wypełniać ich miseczki.