+

dolina noteci live

Dolina Noteci głównym sponsorem Gali 15-lecia magazynu Kocie Sprawy17 lutego br. w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie, odbyła się Gala z okazji jubileuszu 15-lecia istnienia magazynu „Kocie Sprawy” połączona z wernisażem wystawy „Bardzo Kocich Obrazów”. Uroczystość odbyła się o godzinie 18.00 w Światowy Dzień Kota. Organizatorem uroczystości był magazyn „Kocie Sprawy” razem z Urzędem Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy. Dolina Noteci była sponsorem głównym owego wydarzenia!

Celem wydarzenia było wsparcie fundacji i przytulisk działających na rzecz kotów. W tym celu została przeprowadzona aukcja obrazów wykonanych przez: Katię Sokołową-Zyzak, Dorotę Łacek-Gorczycę, Beatę Wąsowską oraz Kamilę Wojciechowicz. W trakcie gali była możliwość wzięcia udziału w loterii. Całość zebranych pieniędzy z licytacji oraz loterii została przekazana na rzecz fundacji. Podczas gali Dolina Noteci przekazała bon na karmę dla kotów wolnożyjących dzielnicy Warszawa Bielany.

W programie wieczoru jubileuszowego można było podziwiać występy zespołu Łazar & Massier oraz występ piosenki literackiej Grzegorza Marchowskiego. Na koniec uroczystości przewidziany został kącik poezji Franciszka J. Klimka, który specjalnie na to wydarzenie przygotował ciekawe wiersze z dedykacją dla pasjonatów kotów!

Firma przygotowała również prezenty z karmą i gadżetami dla gości wydarzenia, aby każdy mógł po powrocie do domu nakarmić swojego kociego przyjaciela.