+

dolina noteci live

Charytatywny Event Fitnessowy z Natalią Gacką-Dressler Daj na Pieska!W jesienną sobotę – 25 listopada w Squash Point w Bydgoszczy odbył się „Charytatywny Event Fitnessowy z Natalią Gacką-Dressler Daj na Pieska!”. Zorganizowane wydarzenie miało na celu zbiórkę karmy dla czworonożnych podopiecznych Towarzystwa Zwierząt „Arkadia” w Głownie. Dolina Noteci wsparła akcję przekazując bon o wartości 150 kg karmy.

Jak przebiegał event fitnessowy i jak się bawiliśmy? Zaczynamy! Na scenie pojawia się pierwsza instruktorka – drobna ale pełna energii „petarda” dietetyk i trenerka personalna Michalina Kasprowicz. Pora na spokojną rozgrzewkę i przygotowanie naszych mięśni oraz ciała do bardziej wzmożonych ćwiczeń. Kolejnym etapem „fitnessowego maratonu” jest zumba. Do ćwiczeń w rytmach latynoskich zachęca Mistrz Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w tańcach latynoamerykańskich i zdobywca wielu pierwszych miejsc na turniejach ogólnopolskich
– Paweł Milhausen. Trening w wykonaniu Pawła trwał godzinę i wywołał sporo pozytywnych emocji wśród uczestniczek wydarzenia.

Po kilku minutach przerwy na scenie pojawia się wyczekiwana Natalia Gacka-Dressler
– mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym, towarzyszy jej partner treningowy Maciej Dressler. Natalia w swoich autorskich planach treningowych wykorzystuje wiedzę
i doświadczenie zdobyte podczas wielu lat treningów i udziału w zawodach. Prowadzi warsztaty motywacyjno-treningowe, które odmieniły życie wielu kobiet, a jej program „Zeszyt ćwiczeń” w TVN Meteo Active, w którym pokazuje, jak krok po kroku wykonywać skuteczne ćwiczenia, przyciąga przed telewizory rzesze fanów. W Squash Point Bydgoszcz podzieliła się z uczestnikami wydarzenia tym w jaki sposób dbać o swoje ciało oraz przeprowadziła autorski trening wraz z mężem.

Wszystkim uczestnikom eventu dziękujemy za wspólny trening oraz wsparcie przekazane dla Towarzystwa Zwierząt „Arkadia” w Głownie. Wspólnie uzbieraliśmy ponad 700 kg karmy!