+

dolina noteci live

Ruszyła Akademia Hodowcy Doliny NoteciWychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów prowadzących psie lub kocie hodowle. Dopięliśmy wszystko na „ostatni guzik” i jest! 1 czerwca ruszyła Akademia Hodowcy Doliny Noteci.

Akademia Hodowcy to przede wszystkim wsparcie żywieniowe – najwyższej jakości karmy, opracowywane przez doświadczony zespół technologów, dostępne na preferencyjnych warunkach, dostosowane do wieku, potrzeb, stanu zdrowia i aktywności zwierząt.

Specjalnie na potrzeby Akademii Hodowcy powstał poradnik dla opiekunów psów, przygotowany we współpracy z wieloma specjalistami z branży zoologicznej. To wiedza „w pigułce”. Poradnik będzie częścią wyprawki dla szczeniąt. Znajdzie się tam również kocyk, pojemnik na karmę oraz książeczka zdrowia. Wszystko po to, by przejście do nowego domu przebiegło w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Dodatkowo członkom Akademii Hodowcy zapewniamy darmowy dostęp do porad eksperta ds. żywienia zwierząt. Pytania można przesyłać na adres kontakt@akademiahodowcy.pl.