+

Porady

Odpowiednie żywienie psów małych ras – według receptury Doliny Noteci PremiumPies, spośród wszystkich gatunków zwierząt został udomowiony jako pierwszy. Zajął on wyjątkowe miejsce w gronie wszystkich zwierząt w sercach ludzi. Czworonożny pupil jest niezastąpionym pomocnikiem człowieka, jest także partnerem zabaw i najlepszym przyjacielem. Jego niebywałe umiejętności odczytywania ludzkich gestów, nastrojów i emocji sprawiły, że więź pomiędzy człowiekiem, a psem jest silna.

Dolina Noteci – gwarancja jakości

Rynek karm dla zwierząt towarzyszących w sposób kompleksowy umożliwia właścicielowi utrzymanie zdrowia psa na odpowiednim poziomie przez długi okres. Wysokiej jakości karmy zapewniają bezpieczeństwo w aspekcie wartości gotowego produktu oraz pewności, co do pokrycia wszystkich składników odżywczych zgodnie z zaleceniami żywieniowymi. Dolina Noteci wie, że każdy pies ma inne wymagania żywieniowe – dlatego z myślą o tych potrzebach opracowała szeroką gamę produktów dedykowaną psom małych ras. Karmy Dolina Noteci Premium dla małych ras występują w mniejszych gramaturach, które pozwalają właścicielowi na wygodniejszy transport, są łatwiejsze w obsłudze i dostosowane do stylu życia człowieka i potrzeb żywieniowych małych psów. Coraz więcej osób świadomie podejmuje decyzje zakupowe, mniejsze opakowania dają możliwość wypróbowania produktu w celu np. zmiany, bądź urozmaicenia diety pupila. Dzięki poręcznym opakowaniom właściciel otrzymuje możliwość zakupu mniejszej ilości, które są szczelnie zamknięte i dają gwarancję świeżości.

Dolina Noteci – odpowiednie żywienie

Pies jest zwierzęciem mięsożernym, wie o tym każdy właściciel, dlatego Dolina Noteci Premium wychodzi im naprzeciw, produkując najwyższej jakości karmy o dużej zawartości mięsa. Psi przyjaciel do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje produktu pełnowartościowego, który każdego dnia zadba o jego dobre samopoczucie oraz zdrowie. Polski producent karm mokrych Dolina Noteci bazując na naukowych obserwacjach, normach i zaleceniach żywieniowych opracowuje innowacyjne podejście do żywienia psów. Umiejętne połączenie surowców pozwala na osiągnięcie najwyższych parametrów jakości biologicznej białka, gwarantując wysoką jego strawność i wchłanianie. W swoich recepturach firma bierze pod uwagę wymogi żywieniowe dla małych ras, a także ich upodobania smakowe.

Dolina Noteci – rozpieszcza podniebienia

Siła karm Dolina Noteci to przede wszystkim naturalnie wysoka jakość. Wszystkie karmy powstają w jednym z najnowocześniejszych zakładów w Europie, który zaprasza do odwiedzania, by osobiście poczuć zapach świeżych surowców wykorzystywanych do produkcji. Świeże warzywa i owoce są wolne od GMO, pochodzą od lokalnych dostawców, a obróbce poddawane są dopiero w zakładzie. Klienci cenią sobie najwyższą jakość, dlatego Dolina Noteci nieustannie ukierunkowuje się do ich wyjątkowych oczekiwań. Małe rasy charakteryzują się specyficznymi wymaganiami żywieniowymi, które spełniają karmy Dolina Noteci Premium. Bogaty wachlarz produktów, który został opracowany przez ekspertów żywieniowych zapewnia małym rasom zbilansowane żywienie każdego dnia. W naszym portfolio można znaleźć różnorodne smaki karm bogate w wartościowe dodatki m.in.: kaczkę z ziemniakami, kurczaka z makaronem, łososia z marchewką i ryżem, wołowinę z papryką i makaronem, wątróbkę z królika z ozorami jelenia, żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą, żołądki jagnięce, serca z indyka z wątróbką z gęsi, gęś z jabłkiem, wołowinę z ryżem brązowym, jagnięcinę, kaczkę, dziczyznę, kurczaka, indyka, dorsza, wołowinę, królika z żurawiną, kaczkę z dynią, pstrąga oraz dorsza. Takie smaki na pewno znajdą swoich wielbicieli, którzy docenią ich jakość.

Dolina Noteci – optymalne żywienie

Karmy Dolina Noteci Premium dla małych ras są idealnie zbilansowane pod kątem zawartości składników mineralnych i witamin, w oparciu o nowoczesne normy żywieniowe. Gwarantują prawidłowe zmineralizowanie kości i zębów oraz właściwy przebieg wszystkich procesów metabolicznych. Bazują na świeżym mięsie, którego wartość sięga aż 65%.  Dzięki odpowiedniej metodzie produkcji oraz precyzyjnemu doborowi surowców produkty charakteryzują się wysokimi współczynnikami strawności wszystkich składników odżywczych i są idealnie dopasowane do wymogów żywienia psów małych ras.