+

Porady

Lśniąca i gładka sierść czworonoga? Tak to możliwe dzięki RELIQ.Lśniąca i gładka sierść czworonoga dużo zdradza nam o jego zdrowiu oraz kondycji fizycznej. Nie wybieraj byle jak, wybierz produkty RELIQ.
Na rynku zoologicznym jest bogaty wybór środków służących do pielęgnacji okrywy włosowej, naskórka czy skóry właściwej. Na stronie naszego sklepu dostępne są dla państwa produkty firmy RELIQ.
Inne szampony dostarczają składników odżywczych i ekstraktów ziołowych w dużych i ścisłych skupiskach, które nie mogą zostać skutecznie wchłonięte przez skórę. Na koniec każdego mycia większość tych kluczowych składników zostaje spłukana razem z pieniędzmi, samym produktem oraz czasem, pozostawiając po sobie jedynie substancje zapachowe przenikające przez skórę oraz powodujące suchość i podrażnienie. Technologia zastosowana w RELIQ rozbija kluczowe składniki umożliwiające im przywarcie oraz wchłonięcie w skórę gdzie mogą działać nawilżająco i odżywczo. Łatwo spłukujące się produkty są zdrowe dla twojego ulubieńca i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.