+

Dolina Noteci BASF

Specjalna dieta, która nie ma swojego odpowiednika nawet w najlepszych sklepach zoologicznych, pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, uwzględniając wyłącznie surowce wcześniej nieprzetworzone. BASF (Biologically Appropriate Safety Food) to karmy bytowe dla dorosłych psów, które poprzez umiejętne zestawienie ze sobą mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego spełniają wszystkie wymogi stawiane tego typu produktom. Jednocześnie w sposób naturalny dostosowane są do procesów trawienia i metabolizowania składników odżywczych w przewodzie pokarmowym psa.

Dolina Noteci Premium

DOLINA NOTECI PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów i kotów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością. Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników, który zadowoli wymagania nawet rygorystycznych smakoszy. DOLINA NOTECI PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych. Warzywa i owoce kupowane od lokalnych dostawców, które zawarte są w karmie dodają smakowitości, jednocześnie poprzez swoją konsystencję mechanicznie ocierają się o ścianę przewodu pokarmowego pobudzając jego perystaltykę oraz stymulując wydzielanie m.in. hormonów przewodu pokarmowego. Odpowiednio skomponowane składniki zapewniają prawidłowe zmineralizowanie kości i zębów oraz utrzymania skóry w dobrej kondycji.

Piper Animals

Karma Piper Animals produkowana przez Dolinę Noteci dedykowana jest właścicielom czworonogów, którzy szczególnie dbają o pełnowartościową dietę swoich podopiecznych. Najwyższej jakości składniki przechodzące wieloetapowy proces selekcji dają nam pewność, że karma spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających psów.

Dolina Noteci Superfood

Takim mianem określa się pokarmy, które oprócz zawartości wszystkich składników odżywczych, związków mineralnych i witamin dostarczają także wyjątkowo cennych związków biologicznie czynnych, przeciwutleniaczy i błonnika. Suma ich działania wywiera korzystny wpływ na zdrowie. Superfood nie tylko świetnie odżywia i utrzymuje organizm w doskonałej formie, ale wykazuje też właściwości dietoprofilaktyczne, czyli zapobiega występowaniu chorób m.in. dietozależnych (układu sercowo-naczyniowego, kostnego). Systematyczne stosowanie tej grupy produktów stymuluje funkcje układu immunologicznego dzięki czemu pozytywne efekty są obserwowane w całym organizmie.